Білизна

Інтернет магазин жіночої білизни

Білизна

Підписуйтесь на соц.сети. Новини та акції.

Замовити за телефонами:

Дзвінки обробляються:

Графік: ПН- ПТ 9 -18 24/7 online Доставка від 2000 грн безкоштовна

Повернення і обмін


Відповідно до Закону України про захист прав споживачів нижня білизна і панчішно-шкарпеткові вироби не підлягають поверненню та обміну, так як вони входять до переліку товарів належної якості, які не підлягають обміну та поверненню.

Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України« Про захист прав споживачів» позначений перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню), а саме:

- корсетні товари;

- білизна натільна;

- панчішно-шкарпеткові вироби.

Повернення данного товару можливе тільки при наявності браку або дефектів.

Після отримання посилки на відділенні поштового оператора покупець автоматично завершує процес покупки. Ми розуміємо кожного клієнта і досить лояльні у виявлені браку при огляді вже не на відділенні, але є прохання, щоб огляд здійснювався саме там і в разі виявлення було повідомлено нашого менеджера.

Контакти для зв'язку:

(095) 405-01-06

biliznashop@gmail.com

Якщо брак підтвердився, ми зробимо повернення коштів, або обміняємо на аналогічний товар.

Процес повернення/обміну займає до 7-ми робочих днів. Ми отримуємо товар та висилаємо інший на обмін або повертаємо вам кошти на карту, вказану у запиті. 

Ми приймаємо повернення/обмін поштовим оператором "Нова Пошта”

Повернення надсилати Новою Поштою Київ відділення 211 вул Полярна 8-Е. Отримувач Хоптій Тетяна тел. +38 095-405-01-06

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає, покупець може придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з перерахуванням вартості або отримати гроші у розмірі вартості повернутого товару.